מכתב התביעה עולה כי בחודש ספטמבר 2012 שעה שביקר עם אשתו במרכול, החליק על הרצפה הרטובה בסמוך למחלקת הפירות בדרך לבחירת אבטיח מדוכן האבטיחים. כתוצאה מהנפילה שבר את ירך שמאל.

עו"ד דותן לינדנברג העוסק בדיני נזיקין טוען בכתב התביעה כי בעלי יינות ביתן התרשלו בכך שבזמן התאונה הרצפה הייתה רטובה ומחליקה אך לא הוצב כל שלט המזהיר מפני סכנת החלקה. לטענתו הם ניצלו העובדה כי מדובר בעולה חדש מצרפת שאינו שולט בשפה העברית והחתימו אותו על טופס תאונה שמולא על ידי נציגי המרכול מבלי לדעת מה נכתב בו.

הקשיש פונה באמבולנס לבית חולים ברזילי באשקלון שם אובחן שבר בירך. הוא נותח ובוצע קיבוע באמצעות מסמר ובהמשך נשלח לשיקום בבית הדר באשדוד. עקב קשיי הליכה וכאבים נאלץ להשתמש בכיסא גלגלים והקושי בניידות פגע במצב רוחו, בשמחת חייו ובנוסף סבל מהפרעות שינה ומפחד מנפילה.

בעת שהייה בצרפת עקב כאבים קשים ברגלו נאלץ לעבור ניתוח חוזר במהלכו הוחלף מפרק הירך שקובע באמצעות חוטי מתכת.

אורתופד מומחה שמינה השופט אור אדם, סגן נשיאת בית המשפט השלום בקרית גת, קבע לו נכות פיזית לצמיתות בשיעור של 28 אחוזים ומומחה פסיכיאטרי שמינה בית המשפט קבע לו נכות נפשית ובסיכום מדובר בנכות לצמיתות בשיעור של 35 אחוזים.
הקשיש תובע באמצעות בא כוחו עו"ד דותן לינדנברג פיצוי של כ-630 אלף ש"ח בגין כאב וסבל, עזרת צד ג', הוצאות רפואיות והוצאות נסיעה.

בא כוחם של הנתבעות מטעם יינות ביתן בע"מ וחברת הכשרת הישוב המבטחת אותה, טענו מנגד כי פציעתו קרתה באשמתו הבלעדית. לטענתם התאונה קרתה כי הקשיש כי לא היה זהיר מספיק בעת הליכתו בסניף ונפל כי נשא משקל כבד שגרם לו לאבד את שיווי משקלו. הם הציעו לתת לו פיצוי של כ-5,000 ₪ בלבד.

בדיון הקרוב ייקבע שיעור הפיצוי הכספי שיקבל הקשיש עקב פציעתו במרכול.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]