כתב אישום בגין ניהול עסק ללא רישיון הוגש על ידי תובעת רישוי עסקים במשטרת ישראל לפני מספר חודשים בעקבות אירוע "מלך הדיונה 2015" שהופק על ידי הנאשם, תושב רמת גן יליד 1960, בדיונה הגדולה שבתחומי עיריית אשדוד. מדובר באירוע מוטורי תחרותי רב משתתפים, ובין היתר פעלו במקום דוכני מזון ואלכוהול שונים.

אירוע מסוג זה שאינו עובר הליך רישוי מתאים ובו מתקיימת תחרות בין כלי רכב שונים, הרכובים בין היתר על ידי צעירים, הינו אירוע נפיץ אשר יוצר סכנה ברורה ומידית לשלום הציבור, ורק בנס אירוע זה הסתיים ללא נפגע בגוף או בנפש.

בדיון שהתקיים היום בבית משפט השלום באשדוד, הודה הנאשם בעובדות כתב האישום והעלה טיעוניו בפני בית המשפט. כאמור, הנאשם הורשע על יסוד הודאתו והרשיעו בעבירה של עיסוק בעסק ללא רישיון וגזר על הנאשם קנס כספי בסך 10,000 ש"ח, התחייבות כספית על סך 20,000 ש"ח תוך שמתחייב שלא לבצע עבירה זאת במשך השנתיים הקרובות, מאסר מותנה בן חמישה חודשים למשך שלוש שנים והוצא צו סגירה לעסק אותו מנהל מביתו להפקת אירועים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]