בשנת 2015 היו מעל 7000 לידות בבית החולים שמהווה מספר שיא של כל השנים, ומתוכם 1600 תינוקות מאשדוד, 818 בנים ו- 782 בנות, ולידת שלישייה יוצאת דופן של אולגה ינקובסקי שלרחמה הוחזרו שני עוברים (בתמונה).

המרכז הרפואי קפלן מסכם השבוע את שנת 2015 

גולת הכותרת:

הקמת מלונית מפוארת ומרווחת, הראשונה בין בתי החולים של הכללית בישראל, ברמת מלונאות הגבוהה ביותר עם חדרי אירוח מרווחים, מיטות כפולות, עמדת החתלה, פאטיו לקבלת אורחים, חדרי רופא ואחות, ותינוקייה עם כל הציוד הרפואי הנדרש.

המלונית המיועדת תספק מענה עבור יולדות מאזור בית החולים וגם עבור יולדות שאינן תושבות האזור ומעוניינות בחוויה נוחה ומפנקת לאחר הלידה יחד עם בן הזוג לקבל אירוח ברמת חמישה כוכבים ובקרבה של מספר מטרים מהצוותים הרפואיים המסורים במחלקת היולדות וחדר הלידה.

המלונית, שתהיה בסגנון מלון בוטיק, תהיה פרוסה על 400 מטרים ותכלול שמונה חדרי אירוח מרווחים עם מיטות כפולות ושירותים, עמדת החתלה, חדר אוכל, פטיו לקבלת אורחים, חדרי רופא ואחות, תינוקייה עם כל הציוד הרפואי החדיש הנדרש לילוד ולאם ודלפק קבלה שיאויש 24 שעות ביממה. ב

מהלך השהייה במלונית תהיה היולדת בקשר רציף עם הצוות הרפואי במחלקת יולדות ובכך ייווצר רצף טיפולי מרגע הלידה בחדר לידה ועד לרגע יציאתה של היולדת עם התינוק מבית החולים.  

השלישיה, לאחר כמעט שנה:

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]