בתחילת השנה, 6.1.2015, ארע שוד מזויין בסניף בנק הדואר ברובע ו' בעיר אשדוד. חשוד שנכנס למקום, ודאג אף להוציא מספר לתור, המתין והתיישב הרחק מהדלפק.

בשלב מסוים ניגש החשוד לכספרית כשחלק מפניו מוסתרות והגיש לה פתק בו היה כתוב – "יש לי נשק ולך כסף את כל הכסף אלי ומהר" תוך שמרים את חולצתו כפי הנראה בתנועת מסר מאיים.

העובדת המפוחדת העבירה לחשוד סכום כסף של 5,500 ₪ שהיו ברשותה, וזה מיד עוזב את הסניף.

לפתע קראה לו העובדת שהוא שכח עוד חבילה של כסף...וכמובן שהוא חזר לקחת מהפקידה הנדיבה....

סריקות נרחבות שערכו שוטרי משטרת ישראל באזור וצפייה במצלמות האבטחה במקום לא סייעו בידי חוקרי המשטרה לפענח בשלב זה את המקרה, עד אשר כאמור הצליחו בתחילת החודש (לפי כשבועיים) חוקרי הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל לפענח את טביעת האצבע אשר נמצאה על הפתק בו השתמש החשוד.

לאור הפיענוח נעצר החשוד, שעבר בינתיים להתגורר בעיר שדרות, ובחיפוש שנערך בביתו איתרו השוטרים נעלי עור התואמות לנעליו של החשוד שביצע את השוד.

מעדויות שנאספו, בין היתר ממקורביו בעבר, עלה כי זה סיפר להם על המעשה ואת סכום הכסף אותו שדד וכי בכוונתו לצאת מהארץ בקרוב, עובדה שהתבררה כנכונה וכי יומיים לאחר האירוע יצא החשוד את גבולות המדינה.

מיד לאחר מעצרו הועבר החשוד לחקירה במשטרה, שם שמר בתחילה על זכות השתיקה בפני חוקריו. בהמשך חקירתו, תוך הארכת ימי מעצרו, מסר החשוד טענת אליבי שהופרכה והכחיש כל קשר לאירוע השוד ולפתק בו בוצע שימוש באירוע, על אף שנמצאה טביעת אצבע של החשוד עליו.

אט אט במהלך החקירה התגבשו ראיות כלפי החשוד שהבשילו עד לכדי כתב אישום שיוגש בימים הקרובים כנגדו באמצעות פרקליטות מחוז דרום.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]