בספטמבר הגיעה תושבת אשדוד לתחנה יחד עם בעלה כדי להגיש תלונה לגבי תאונת דרכים שעברה. כמה ימים לאחר מכן התקשר אליה החוקר בדרגת רס"ב, ג'רר שטרית, וביקש ממנה לשוב לתחנה להשלמת פרטים.

על פי החשד, כשהגיעה המתלוננת לבדה למשטרה, השוטר הטריד אותה מינית בעיקר באופן מילולי ובהמשך יצר עמה קשר טלפוני שלא במסגרת החקירה.

לאחר המקרה פנתה המתלוננת למח"ש, שם ביקשו ממנה להגיע שוב לתחנת המשטרה ולהקליט את דברי החוקר. בעקבות ההקלטה, השוטר הבכיר זומן לחקירה והושעה מתפקידו.

בימים האחרונים אישה נוספת העידה במח"ש נגד השוטר וטענה כי הוא ביצע בה מעשה מגונה לפני האירוע הראשון.

חקירת העדות השנייה הובילה לשוטר נוסף בתחנה בדרגת רס"מ, החשוד כי היה עד למקרה. מידת מעורבותו באירוע טרם התבהרה. לפני כמה ימים הוצא גם הוא לחופשה כפויה מהמשטרה. החקירה של שני המקרים נמשכת.

עו"ד מאיה סטול-רייטן המייצגת את המתלוננת הראשונה מסרה בתגובה:

"מרשתי, אשה נשואה, ניגשה להגיש תלונה במשטרה לאחר תאונת דרכים בשעה שרכב דרס אותה במעבר חציה כשהיא מתהלכת עם בנה התינוק בעגלה. במסגרת החקירה עברה הטרדות מיניות קשות מצד החוקר שגם התקשר אליה לאחר החקירה והמשיך להטרידה. המדובר בהטרדות מיניות קשות ומבחילות ביותר. אנו עוקבים באדיקות אחרי חקירת מח"ש ופעולותיהם וממתינים להגשת כתב האישום נגדו בזמן הקרוב".

עו"ד אבשלום גיספאן המייצג את השוטר החשוד בהטרדות המיניות ובמעשים המגונים מסר בתגובה:

"מרשי נחקר לגבי האירוע ומסר את גרסתו. הוא הכחיש את המיוחס לו ובתום החקירה הוא שוחרר ללא תנאים מגבילים - עובדה המצביעה על חפותו".

עורך הדין שאול שניידר, המייצג את השוטר החשוד כי היה עד למקרה של המתלוננת השנייה, אמר:

"מרשי שולל מכל וכל את מה שמיוחס לו, אין לו קשר לנושא ולא היה לו קשר. הוא נקלע בטעות למקום ותו לא, כל האירוע הזה יתברר כעשן ללא אש. אני מניח שמרשי ישוב במהרה לעבודתו הואיל ואין הצדקה או כל ראיה להמשך החקירה, ובמח"ש יודעים זאת היטב".

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]