תיעוד מחדרי החקירות שפורסם אמש (שישי) בחדשות 10 מציג באור חדש את החקירה שהובילה במרוצת הזמן לפרשת רונאל פישר. בצילומים מחדרי החקירות נראה מי שהיה יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד, מאבד את עשתונותיו מול ההאשמות שהוטחו בו ומעלה שאלות לגבי החקירה כולה.

החקירה היא בפרשת "צ'יף אסיה" בה עלה חשד שחסן רכש דלק גנוב בלב ים, מכר בארץ וגזר קופון. בתיעוד שהגיע לידי "שישי" נראה עימות בין חסן לעד מדינה שגייס רב-פקד ערן מלכה. מלכה, חברו ואיש סודו של פישר. פישר שימש פרקליטו של חסן. מדוע קצין המשטרה גייס עד מדינה נגד הלקוח של עורך הדין שאליו הוא מקושר, ועד כמה קשורה לעסק הפרקליטה רות דוד?

תחקיר "שישי עם אילה חסון" צולל אל תוך החקירה ההיא ובוחן האם ייתכן שהחקירה כולה הומצאה? שהיא התבססה על תיק-סרק שמישהו ניסה לתפור לחסן? ואם כן מי? ואיך קשורים לפרשה והיבטיה - רונאל פישר, ערן מלכה, רות דוד וגם המפכ"ל היוצא דנינו.

הכתבה המלאה ששודרה אמש בחדשות 10:

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]