אמש פרסמנו כאן באשדוד נט כי הצהרונים באשדוד טרם הוכרו על ידי משרד הכלכלה וכי היום האחרון לשליחת המסמכים הוא היום (15.12.15). בעיריית אשדוד לא הגיבו לפניית אשדוד בנושא הצהרונים, ואילו דוברת משרד הכלכלה מסרה לאשדוד נט כי "למרות  פניות  חוזרות   ונשנות , בכתב  ובעל  פה לארגון, הוא טרם השלים  את  המסמכים  הרלוונטיים הנדרשים. נדגיש כי מחר, יום ג', זהו המועד האחרון להשלמת המסמכים".

חברת מועצת העיר, הלן גלבר, שביקשה לדעת מדוע טרם הושלם הליך ההכרה על ידי משרד הכלכלה, שיגרה אף היא מכתב לראש העיר ובו ביקשה להשלים את ההליך על מנת שהורים באשדוד יהנו אף הם מהשתתפות המדינה בעלות הצהרונים.

בעקבות הפרסום מיהרו בחברה העירונית, שאחראית על הצהרונים באשדוד ביחד עם מחלקת הגנים של העירייה, לשגר את המסמכים הדרושים על מנת להשלים את ההליך. בשעות הערב דיווחו בעיריית אשדוד כי הליך ההכרה על ידי משרד הכלכלה הושלם, והורים לילדים בצהרונים יוכלו בקרוב להגיש בקשות לקבלת הנחה בצהרונים.

כאן המקום לציין כי משרד הכלכלה פנה כבר בחודש מאי 2015 למפעילי הצהרונים, זאת על מנת להסדיר בהקדם את ההכרה בצהרונים לשנה הקרובה. 


 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]