בעלי הכלבים זעמו על ההחלטה במועצת העיר להצביע בעד חוק עזר חדש שימנע מהם לטייל עם כלביהם בחוף הים, גם אם יהיו קשורים ועם מחסום לפיהם... כמו כן החוק לא מפריד בין כלב פודל קטן לכלב גדול יותר.
-
מה שהרגיז לא פחות את בעלי הכלבים הייתה תגובתו של ראש העיר שאמר שהם יכולים לשהות עם כלביהם בחופים לא מוכרזים (מה שאינו נכון כי הוא לא בא לידי ביטוי בהחלטה), אך חמור מכך, הצהרה זו קוראת למעשה למשפחות עם כלבים  להתרחץ בחופים שאין בהם פיקוח מציל ושהעירייה בעצמה מזהירה את הציבור שוב ושוב מלעשות כן. 
-
התבטאות נוספת של ראש העיר בפוסט האישי שלו, העליבה את כלל בעלי הכלבים בעיר אשדוד-
"ישנם קומץ קטן ומבוטל של בעלי כלבים - יותר אגואיסטים , פחות מתחשבים ופחות תרבותיים, שחושבים שהמרחב הציבורי שייך להם ורק להם. מהם התעלמנו ונמשיך להתעלם."
-

הכיצד ראש העיר מחליט מי הוא קומץ?? מתריס אחד המפגינים.
מפגינה נוספת אומרת כי ראש העיר אמור להיות ראש עיר של כולם ולא יכול לומר -"התעלמנו מהם ונמשיך להתעלם". זאת חוצפה ופגיעה כואבת בכל אחד ואחד מבעלי הכלבים בעיר אשדוד...

צילום תמונות: עו"ד מור סמימי

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]