מזה מס' ימים מתנהלת חקירה במשרד הנוער ע"י פקד ראובן ויזמן וחוקרי הנוער רס"מ יוחאי כהן ורס"ר גיל סער כנגד מס' קטינים בני פחות מ – 13 המעורבים במספר אירועים חמורים. מדובר במספר קטינים אשר זו  להם מעורבות ראשונה בפלילים, הם  אינם מוכרים למשטרה ומגיעים  ממשפחות נורמטיביות .

במהלך החקירה האינטנסיבית, חשפו הנערים  את מעורבותם באירועים הפליליים בהם נחשדו.  הם סיפרו כי שדדו  אופנים מנערים. השיטה היתה שהנערים היו מקיפים במעגל את הקרבן שנהג באופניו  מפילים אותו מהאופנים ובורחים עם האופנים הגנובים . הקטנים הודו בשלשה מקרים דומים של שוד אופניים . כמו כן מיוחס להם מקרה חמור נוסף - ביום שישי האחרון פרצו לאוטובוס חונה שדלתות היו פתוחות נטלו מטף כיבוי וכסף קטן שהיה בקופה ועזבו את המקום לכיוון שדה קוצים סמוך שם הציתו קוצים וניסו לכבות האש עם מטף כיבוי ומשלא הצליחו האש התפשטה ולמקום הוזעקו כוחות כיבוי בכדי להשתלט על השריפה הגדולה .

במהלך החקירה הקטינים הביעו צער על מעורבותם בפלילים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]