האם בעקבות המהנדס החדש באשדוד תחל גם מגמה שונה במנהל ההנדסה באשדוד, או שמא מדובור היה במדיניות של הערייה לתקוע פרויקטים?

את זאת נוכל לדעת לאחר מספר חודשים שהמהנדס החדש יכנס לתפקיד ויקרה מגמה חדשה או שמירה על הקונספט המטרטר.

חצי שנה עברנה מאז עיריית אשדוד פרסמה מכרז למהנדס העיר במקומו של  שלמה נער, וסוף סוף היא מצאה מישהו לטעמה אחרי שבחנה עשרות מעומדים.

מספר פעמים רב הצגנו כאן באשדוד נט את הקיבעון הקיים במינהל ההנדסה באשדוד, קיבעון שלווה בנתונים סטטיסטים לגבי מצבה העגום של העיר אשדוד בכל הקשור בהליכי אישורי בנייה (מקום אחרון בארץ באישורי תמ"א 38 וכ').

יזמים רבים לא הפסיקו להתלונן ולמרות שערות נוכח ההתנהלות של המהנדס הקודם ואף לא רבים הצהירו כי זו פעם האחרונה שהם מנסים ליזום מהלך בעיר אשדוד.

הדבר בא לידי ביטוי בחוסר משווע של דירות לזוגות צעירים בעיר ולבריחת אלפים רבים מבני העיר לערים אחרות ובעיקר לעיר אשקלון.

האם יבוא השינוי בעקבות המהנדס החדש ודברים בעיר יזוזו?

המהנדס החדש, חזן, הוא בעל תואר ראשון ושני מהפקולטה לאדריכלות ובינוי ערים בוונציה ותואר שני מ- Illinois Institute of Technology (I.I.T)
שיקגו בארכיטקטורה. שימש כמרצה לאדריכלות באוניברסיטת ונציה ולומד לדוקטורט  בתחום האדריכלות.

שכרו  של המהנדס יהיה  85 אחוזים משכר מנכ"ל העירייה.

בוועדת המכרז ישבו : 
ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, ממלא מקום ראש העיר ויו"ר הוועדה לתכנון ובנייה עו"ד גבי כנפו וחבר האופוזיציה עו"ד נעים שומר, מנכ"ל העירייה אילן בן עדי והמשנה למנכ"ל דינה בר אולפן. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]