בתביעה שהגישה  היא טוענת כי היא משתכרת 18,180 שקל לחודש, לעומת מקביל אליה רם שובל, מנהל הלקוחות שמרוויח - 26,218 שקל. וזאת  ללא הבדלי השכלה או ותק המצדיקים פער כל כך גדול של 50%.

עוד נטען, כי סמנכ"ל משאבים, עובדיה כהן, החליט להעלות את שכרה ב-1% בלבד, בעוד עובדים אחרים בחוזים אישיים זכו להעלאות של 10% וגם בכך היא מופלית בצורה אסורה.

בתביעה נטען, כי קיימים פערים קרדינאליים ברכיבי השכר של התובעת לעומת שובל, לא רק בשכר אלא גם בתוספות שונות המוענקות רק לשובל, המעידים על שונות מובדלת ואסורה הנובעת מהיותה אישה.

נמל אשדוד הגיב בספטמבר אשתקד לפנייתה של כהן-מזרחי באומרו, כי מדובר בטענות סרק וניסיון לנצל בצורה צינית את הוראות החוק ולעשות בהם קרדום לחפור בו.

לדברי חברת נמל אשדוד, אין ולא היה מעולם כל קשר בין מינה של התובעת לבין הגדרת תפקידה ושכרה, ופערי השכר בינה לבין שובל נובעים מטעמים ענייניים ובכללם הוותק.

הנמל טרם הגיש כתב הגנה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]