בני הזוג רבו על כספי הזכייה - מה קבע בית המשפט?

"ידענו שהמזל הטוב יגיע אלינו" אמרו זוג שהגיעו בצהריים לבית מפעל הפיס לקבל את זכייתם, 13 מיליון ₪ בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצאי שבת ה- 25.10.14.

הזוג כבני 50, הגיעו לבניין הפיס בתל-אביב.

האישה אמרה בכניסתה לאגף הזכיות כי הייתה לה את התחושה שהשנה המזל יגיע גם אליהם.

בני הזוג, הם שכירים בענף הבניה , יש להם 4 ילדים בגילאי ה-20 , שניים מהם סטודנטים. האישה ספרה שמספרי המזל  הם תאריכי ימי ההולדת של הילדים, של בעלה ושלה לדבריה, היא מקפידה לשלוח  כבר שנה את אותם מספרים. הטופס שהאישה מילאה הוא טופס לוטו שיטתי חזק שעלה 148.10 ₪.

האישה המאושרת סיפרה לאנשי מפעל הפיס: "במוצאי שבת לא הספקתי לבדוק את תוצאות ההגרלה, רק היום, בעבודה, בדקתי את תוצאות ההגרלה, ושראיתי כי ניחשתי את כל המספרים זיעה קרה כיסתה את כל גופי. צלצלתי להודיע לבעלי. לאחר שנרגעתי, קבענו להיפגש  בבית, כשהגיע בעלי הביתה, קפצתי עליו, חבקתי אותו, נשקתי אותו ורק אחר כך הראיתי לו את הטופס. לאחר שהיינו בטוחים כי אכן יש בידינו את הטופס הזוכה, נסענו לבית מפעל הפיס.

מה הם יעשו עם הכסף?

הזוכה: " יש לנו 4 ילדים, נעזור להם לממן את הלימודים, נקנה להם דירות שלא ישלמו משכנתא, ואת שאר הכסף נשקיע לתקופה שנצא לפנסיה".

מבית מפעל הפיס יצאו הזוכים לאכול את הכריכים, שהכינו לעבודה ולא הספיקו לאכול. "את ארוחת הערב נאכל במסעדה יחד עם ילדינו ואז נגלה להם על הזכייה " אמרו הזוכים.

קרדיט צילום: אבי חיים

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]