במסגרת ההליך המשפטי נטען כנגד הסבתא כי כאשר הילדים נמצאים אצלה הם חוזרים 'הפוכים'עו"ד גיל שחף ומוסתים כנגד אמם, הסבתא מספרת לילדים סיפורים נוראיים על אמם ומאיימת עליהם באיומים שונים ומשונים. עוד נטען כי הסבתא מורה לילדים להחליף את בגדיהם עמם הם מגיעים אליה לביקור, בטענה כי אלה בגדים 'לא טובים', ומורה להם ללבוש בגדים שהיא עצמה רכשה. הסבתא מלמדת את הילדים מילים בשפת מוצאה ומבקשת מהם לומר את זה לאמם כאשר הם חוזרים מהביקור, ובוודאי שאין מדובר במילות ברכה. הסבתא, כך נטען, מספרת לילדים על ההליכים המשפטיים ועל תלונות במשטרה שהוגשו, ומציגה את בנה כטלית שכולה תכלת ואת האישה כאם כל הרעות והחטאים. על פי האמור ניכר כי הסבתא גורמת לילדים צער, כאב, יוצרת אצלם אגרסיות ומביאה אותם לנקוט באלימות, ובכל פעם שהם מגיעים אליה לביקור הם עוברים חקירת שתי וערב אודות אמם.

 עוה"ד גיל שחף, הבעלים של שחף ושות' - המומחים לגירושין, סירב להתייחס למקרה דנן אך הסביר כי מחובתו של כל הורה לספק מלוא ההגנה לילדיו וכי במקרים שכאלה ניתן לפנות בהליך דחוף לבית המשפט לקבל עזרה מתאימה מבית המשפט.

 ככל הידוע, הסבתא הורחקה מנכדיה, בדיון במעמד צד אחד, בצו של בית המשפט לענייני משפחה מאשדוד, וגם לאחר שהתקיים דיון בנוכחות כל הצדדים, והסבתא נחקרה חקירה ארוכה על דוכן העדים, לא השתנה הצו דהיינו הצו קבע הרחקה עד להודעה חדשה.

הסבתא יוצגה על ידי עוה"ד דניאל שרז ועל ידי בעלה, עו"ד במקצועו, תושב העיר. 

מבן המשפחה המעורה בפרטי הפרשה נמסר כי "שוב האשה באמצעות בא כוחה, לאחר ניסיונותיה הרבים שלא צלחו להכתים את שם הבעל ולתארו כאלים, ובכך להרחיקו  מילדיו, בחרה היא לנסות להתישו בכך שתרחיק את ילדיו מאמו.  האשה ממשיכה להתנהל על פי העצות הרעות אותם היא מקבלת ודבקה במטרתה העיקרית: ללחום בבעל בכל דרך אפשרית, גם אם זה על גבם של ילדיה. 
בנוסף היא אף הפיצה שמועה כביכול ניסו האב ובני משפחתו להרעיל את הילדים בחומר הדברה דבר שהוברר כעלילת שווא נוספת, ובימים הקרובים תינתן החלטה בעניין הסבתא והאב". 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]