על פי עובדות כתב האישום, שהוגש ע"י עורכת הדין טל אדיר כהן, בתאריך 28.04, התפתח עימות מילולי בין הנאשם למתלונן, כאמור בכניסה לאולם לקראת הטקס לכבוד יום השואה. בשעות הצהריים, עת יצאו המתלונן וחבריו מבית הספר, לפתע הגיע הנאשם למקום, הגיח מאחורי המתלונן כשהוא נושא בידו גזע עץ, וחבט בראשו של המתלונן מאחור. המתלונן ההמום החל לחוש סחרחורת, אך הנאשם המשיך להכותו וחבט בראשו ובגופו פעם אחר פעם באמצעות גזע העץ, גם לאחר שהמתלונן נפל ארצה.

מעוצמת המכות נשבר גזע העץ והנאשם המשיך להכות את המתלונן באמצעות שברי הגזע, עד אשר חבריו של הנאשם הצליחו להרחיקו מהמתלונן והנאשם נמלט מהמקום.

המתלונן הפצוע פונה באמבולנס לבית החולים "ברזילי" באשקלון.

לאחר שנמלט הנאשם מהמקום, הוא חתך באמצעות סכין מטבח את ירכו, תוך שהוא גורם לעצמו פצע חתך מדמם ובהמשך אותו יום, כשנחקר במשטרת אשדוד אודות האירוע, טען הנאשם בפני חוקריו טענה שקרית כי המתלונן איים לדקור אותו ותקף אותו יחד עם חברים תקיפה שבמהלכה חתכו את רגלו. הנאשם הציג לשוטרים את החתך כראיה, על מנת "לתמוך" בגירסתו.

 

כתב האישום מייחס לנאשם עבירות של פציעה בנסיבות מחמירות, חבלה חמורה בנסיבות מחמירות ובידוי ראיות.

על אף היותו של הנאשם  קטין, נטול עבר פלילי, הגישה הפרקליטות לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים כנגדו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]