בית המשפט המחוזי בב"ש זיכה אמש את מדריך הקארטה מאשדוד, שהואשם ביולי 2013 בהכאת אישתו וילדיו. הפרקליטות, שהגישה את כתב האישום שייחס לנאשם עבירות אלימות במשפחה, חזרה בה מכתב האישום לאחר שלא ניתן היה ליצור קשר עם אישתו של הנאשם (המתלוננת).

עו"ד אלי ביטון, שייצג את מדריך הקארטה מאשדוד, מציין כי למרשו נגרמה פגיעה קשה בשם הטוב, אותו הוא בנה במשך שנים. "הלקוח שלי היה במעצר תקופה ארוכה. אישתו, שהגישה נגדו את התלונות השקריות, חטפה את ילדיהם ונעלמה עם כל רכושם למרוקו. מדובר ברכוש בשווי 4 מיליון ש"ח".

לדברי עו"ד ביטון, הזיכוי של מרשו אינו ברור מאליו, והראיות שהוגשו במשפט נבדקו על ידי מומחים מטעמם ונמצאו לדבריו לא נכונים. "אנחנו נציג את הדברים במסגרת ההליך האזרחי שננהל", אמר עו"ד ביטון.

"האישה ניצלה את העובדה שמרשי היה במעצר בית בחדרה ונמלטה מהארץ יחד עם הילדים והרכוש. נודע לנו שהיא שלחה ממרוקו מייל לפרקליט שלה שמייצג אותה בבית הדין למשפחה, בו היא חוזרת בה מכל הטענות כלפי מרשי ולמעשה מבקשת לשחרר אותו. מדובר באדם מוכר בעל שם עולמי, הפרשה היכתה רבים בהלם ופגעה בו קשות. אתמול נודע לנו דבר הזוי לא פחות, כי בזמן שהיה במעצר בית בחדרה הוגשה נגדו תלונה במשטרת אשדוד על הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, לא ברור מה קורה פה. אני מקווה שכעת, עם זיכויו הוא יוכל לחזור לחייו הנורמליים".

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]