כאשר התבקש להציג תעודה מזהה על ידי הדיינים, אמר לבית הדין שאין לו תעודת זהות. כאשר הדיינים דרשו ממנו ללכת לביתו להביא את תעודת הזהות, אמר שיש לו, אבל הוא לא רוצה להראות אותה לכב' הדיינים. בהמשך הדיון הבעל לא איפשר לדיינים לדבר, והתריס כנגד בית הדין: "לא מאבטחים ולא שוטרים יעצרו אותי ולא השם". בהמשך אמר לדיין בית הדין: "תביא שוטרים, תביא מאבטחים גם אלוקים לא יעזור".

הבעל המשיך ואיים על האישה באומרו: "חמש שנים היא תחכה לי עם הגט". כאשר בית הדין הבהיר לבעל שיש פסק דין המחייב אותו להתגרש, השיב הבעל ללדיין בית הדין: "תחתום לה אתה על הגט". בית הדין, גילה סבלנות אין קץ להתנהגות לנוכח התנהגותו המבזה של הבעל. יחד עם זאת בהתייעצות שערכו ביניהם דייני הרכב בית הדין הוחלט להזמין את משטרת ישראל לצורך כוננות היה ויהיה צורך להפעיל סנקציות על הבעל, לרבות מאסרו לאור פסק הדין המחייב אותו להתגרש.

כאשר הגיעו השוטרים, הם התבקשו להמתין בחוץ והבעל אשר הבין כי הוא צריך לבחור בין מעצר מיידי לבין הסדרת הגט, בחר בסופו של יום להסדיר את הגט.

עורכי הדין של האישה, גיל שחף ושירה קופמן, מחברת שחף ושות' - חברת עורכי דין, המומחים לגירושין, מסרו כי "שעה שיש פסק דין לגירושין המחייב להתגרש לבית הדין, ישנן סמכויות משמעותיות להביא לידי ביצוע סידור גט לרבות שלילת זכויות, הגבלות, ואף מאסר, כפי שהיה במקרה זה".

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]