שופטת בית המשפט לענייני משפחה באשדוד, רותם קודלר עיאש, החליטה לכבד הסדר בין בני זוג באשדוד המצויים בהליך גירושים, ופסקה כי האב, רופא מפורסם ואמיד מאשדוד ישלם דמי מזונות לילדיו בסך של 5,000 שקלים. בחודש. זאת למרות שהאב, משתכר כ-70,000 שקלים בחודש ובעל רכוש רב. חייהם המשותפים של בני הזוג עלו על שרטון לאחר 15 שנה והם פתחו בהליך גירושין בבית המשפט לענייני משפחה. במסגרת ההליך התנהל מו"מ בין הבעל, המיוצג ע"י עורכי הדין דורית אולקניצקי-דגן ושרון גלילי, ממשרד גלילי-דגן, ובין ב"כ האישה.

לפי ההסכם חסר התקדים, שקיבל חותמת בית המשפט, ישלם הבעל דמי מזונות לילדיו 5,000 שקלים לחודש. בנוסף ישלם האב מחצית מהוצאות רפואיות חריגות שאינן מכוסות ע"י הביטוח, וכן יתחלק עם האם בהוצאות על חוגי הילדים. בנוסף הוא יפתח לכל אחד מהילדים תוכניות חיסכון בסך 15,000 כל אחד שיעמדו לרשות הילדים בהגיעם לגיל 21. כן הוסכם שהאישה והילדים יעזבו את הבית המשותף שבו התגוררו בני הזוג ויעברו למקום אחר וכי הבעל ישלם לאישה לאחר עזיבת הבית המשותף 200,000 שקלים.

בהסכם הצהירו בני הזוג כי אין ולא יהיו להם כל טענות ביחס לתקופת החיים המשותפים וכי "כל צד יישאר הבעלים של כל זכות שנצברה על ידו ועל שמו במהלך תקופת החיים המשותפים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]