לפי כך על אף הזמן הקצר יחסית  שבו מצוי  החייב  בהליך של שנה וחצי ,ועדיין לא התבררו  טענות הנושים  בבקשתו, זאת ועוד  כדי לגרוע ולעקב את  נושא ההפטר. בית המשפט  החליט להתיחס לטענותיה של עורכת הדין סיגל בנטון ולפי כך החליט בכפוף להפקדה של 50 אלף ₪  אשר יופקדו בתוך 30 יום  יינתן  צו ההפטר לחייב .

זהו צעד תקדימי בו עורכת הדין סיגל בנטון  השיגה תוך זמן קצר הפטר לחייב בסכום של 50 אלף שח בשעה שהחייב חייב מליוני שקלים לנושיו.  בכך דר'  סיגל  בנטון הוכיחה כי ניתן לקבל  צו הפטר גם בתוך שנה וחצי בסכום חובות של מליוני שקלים.

צעד תקדימי זה משקף הוכחה לכך שאפשר לפטור חייב תוך שנה וחצי ולא כנהוג בין עד 10 שנים זאת עד שיתבררו  כל  חובותיו  כלפי כל הנושים.

דר' סיגל בנטון  הביאה את טענת החייב בצורה  הכי דרמתית  הכרחית  שאפשר ובכך פטרה אותו מחובות של מליוני שקלים בכל התיקים הפתוחים  שעמדו כנגדו.

ניתן לציין כי  עורכת דין  סיגל בנטון הינה  משפטנית  ידועה במדעי המדינה ,הינה מומחית לפשיטות רגל ופירוקים  מזה  16 שנה. היא שמשה ועדיין  משמשת במהלך שנים רבות כנאמנת מטעם בתי המשפט המחוזיים  וכמנהלת  מטעם הכונס הרשמי.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]