מכתב האישום עולה כי מאז שהייתה המתלוננת בת 11, ובמשך שנתיים, בעת שהייתה מגיעה אל ביתו כדי להשגיח על ילדיו הקטנים, ביצע בה הנאשם מעשים מגונים, בין השאר, בכך ש"הצמיד את גופה אל גופו ומישש בידיו את גופה, ובין היתר את איבר מינה לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים". על פי כתב האישום, הקטינה ניסתה להתנגד למעשיו, אך הוא אחז בה בחוזקה.

במועד אחר, כשהילדה שהתה בבית סבתה (אמו של הנאשם), היא נכנסה לאחד החדרים כדי לקחת שוקולד מהארון, אלא שאז נכנס הנאשם אחריה, "נעמד מאחוריה והצמיד את גופה של המתלוננת אל גופו". רק כשהסבתא קראה לה, חדל ממעשיו.

במקרה נוסף, כשהייתה בת 12, תפס בידה ומשך אותה אל חדר השינה שלו וסגר את הדלת. ילדיו הקטנים נקשו בדלת, אך הוא הורה להם להפסיק וללכת לצפות בסרט. בחדר לחש למתלוננת כי הוא אוהב אותה. בהזדמנות נוספת נהג האיש בדפוס פעולה זהה.

על פי כתב האישום, המתלוננת סיפרה על כך לבת דודתה. זו בתגובה אמרה לה כי מדובר במעשים חמורים מאוד וביקשה ממנה שלא תלך אליו יותר הביתה.

עוד עולה כי במקרה אחר, כשהגיעה לביתו, נכנסה הילדה עם אחיה למטבח ואחזה בידו של האח. הנאשם נכנס אחריה ושאל אותה "למה את לא עוזבת לו את היד, את מפחדת שאגע בך?", והיא לא השיבה. לאחר מכן, כשאחיה יצא מהמטבח, הנאשם אחז בידה ולא אפשר לה לצאת מהמטבח. הוא הצמיד את גופו לגופה והיא צעקה: "תעזוב אותי, אל תיגע בי", תוך שהיא מנסה להשתחרר מאחיזתו. הוא אמר לה סליחה ואז נשק בידה בחוזקה. המתלוננת נמלטה משם עם אחיה הקטנים.

 מאז נעצר האיש לשבוע ימים והכחיש את המיוחס לו. בבקשה להארכת מעצרו ציינה המשטרה כי ברשותה, בין השאר, עדות של אמה של הילדה, המאשרת כי הפרטים נחשפו בפניה והעידה על מצבה הנפשי של בתה. למרות זאת, אמרו במשטרה, "האם מבהירה כי לא האמינה לדברי המתלוננת ואף ייעצה לה לשכוח מהדברים".

 סניגורו של העובד, עו"ד נס בן נתן, אמר בדיון כי מדובר באדם ללא עבר פלילי וללא תיקים במשטרה. הוא הוסיף כי כל האירועים היו לפני ארבע שנים ומאז מרשו לא בא במגע בכלל עם המתלוננת. בנוסף, טען כי הנאשם עומת עם אחיו וסוכם שלא יתקרב אליה. "נגרם לו עוול גדול ואנו שמחים שבית המשפט הורה על שחרורו", אמר עו"ד בן נתן.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]