סיפורה של אם המתנגדת בכל תוקף כי הסדרי הראייה בין בתה לאביה לא יכללו לינה בבית הסב, נדון בבית המשפט לענייני משפחה באשדוד. לטענת האם, אשר הגישה את התביעה באמצעות משרדו של עוה"ד גיל שחף, המתמחה בדיני משפחה, ביתו של הסב אינו ראוי ומתאים ללינת הבת ומטובתה שלא ללון שם מאחר ועלול להיגרם לה נזק טראומטי ובלתי הפיך במידה ותיחשף לתכנים, אנשים ומאורעות בלתי הולמים.

בעיקרי הטיעון אשר הוגשו לבית המשפט נכתב כי "אבי הנתבע (להלן: הסב) הינו אדם בלתי נורמטיבי.... מטפל באנשים מוכי צרה באמצעות מאגיה שחורה וטיפולים לא קונבנצוינאלים... כחלק מעיסוקו נוהג הסב לקבל בביתו מטופלים". האם ציינה מס' מקרים, ובהם אירוע אותו חוותה עם בתה כאשר ראתה במו עיניה  נערת ליווי יוצאת בחלוק של הסב מהמקלחת, וזו גורשה על ידו לאחר שרשם לה  צ'ק.

עוד צוין בעיקרי הטיעון כי מתסקיריה של פקידת הסעד לסדרי דין עולה קביעה כי ביתו של הסב אינו המקום הראוי לשהיית הבת וכי חרף שניתנו לה הסמכויות לחוק הכשרות המשפטית, עד כה לא מצאה לנכון לשנות המלצותיה ו/או את הסדרי הראייה.

           

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]