הבעל סירב משך שנים לתת גט לאשתו למרות פסק בית הדין הרבני באשדוד,  לכפות עליו את מתן הגט וגם לאחר שערעורו נדחה בבית הדין הגדול. בדיון האחרון הבעל סרב לתת את הגט עד שאשתו תעבור טיפול פסיכיאטרי. לאחרונה בית הדין הרבני נענה לבקשת עו"ד שרון פרץ שהסתמך על חוק הסנקציות  כנגד סרבני גט ואסר עליו להחזיק או לחדש רישיון נהיגה, לצאת מהארץ, להחזיק בדרכון ולהחזיק בחשבון בנק.

עו"ד שרון פרץ: "הטלת הסנקציות שמה קץ להתעמרות  של הבעל באשה שהחזיק אותה כבת ערובה ו'שבויית חרב'. עד להחלטה על הסנקציות ובעיקר הסקציה של שלילת רישיון נהיגה שבזכותו התפרנס כנהג אוטובוס, התקיימו מספר דיונים אשר אפשרו בסופו של יום להטיל הסנקציות על הבעל".

למרות חוק הסנקציות, בתי הדין הרבניים אינם ממהרים לנקוט בסנקציות כנגד סרבני גט אך הרכב הדיינים בבית הדין באשדוד בראשותו של הרב יקותיאל כהן, הרב מיכאל צדוק והרב מרדכי רלב"ג שקבע הסנקציות, הביא בסופו של דבר למתן הגט.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]