בודק בטחוני במעבר חוצה שומרון, תושב אשדוד בן 28 (שמו שמור במערכת) - הורשע היום בבית המשפט המחוזי מרכז בעבירות לקיחת שוחד, קשירת קשר לביצוע פשע, שימוש במסמך מזויף בכוונה לקבל דבר בנסיבות מחמירות, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, עשיית מעשה העלול להפיץ מחלה, ניסיון לעשות שימוש במסמך מזויף בכוונה לקבל דבר בנסיבות מחמירות, ניסיון לקבל דבר במרמה בנסיבות מחמירות, שימוש במרמה ערמה ותחבולה, שימוש במרמה או תחבולה במטרה להתחמק או להשתמט מתשלום מס, שיווק ביצים שלא כדין, הובלת ביצי מאכל שאינן מוחתמות כדין וללא תעודת משלוח, יבוא מוצרים מבעלי חיים ללא היתר. הוא נדון ל-32 חודשי מאסר בפועל וקנס בסך 15,000 ₪ .

הוא הורשע כי ביחד עם אחרים הם קשרו קשר להברחת סחורות הכוללות מיליוני ביצים, ללא פיקוח וטרינרי משטחי הרשות לשטח ישראל, תוך סיכון בריאות הציבור. עבור כל משאית שהוברחה היה מקבל הבודק סכומי כסף לא גדולים, אך אלה הצליחו לסנוור את עיניו. המדובר בצעיר בעל תואר אקדמי בכלכלה ומינהל עסקים ושאמור להתחתן בחודש הבא.

בית המשפט התחשב בעברו הנקי של הצעיר ובמצבו הכלכלי של המורשע. למרות חומרת העבירות נגזרו עליו 32 חודשי מאסר בפועל וקנס כספי בסך 15,000 ש"ח.

צילום: חנוך יחיא, משרד החקלאות ופיתוח הכפר

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]