פרץ של שמחה נשמע במסדרונות העירייה לאחר שנודע כי מאיר בן גוזי יוצא ללא קלון ממשפטו וכי לאחר תקופה של קרוב לשנה מחוץ לעבודה הוא חוזר לשרת העובדים.

במסגרת עסקת הטיעון נקבע כי הוא יקבל בגין סעיף של הפרת אימונים 6 חודשי מאסר על תנאי (עליהם הוא מערער) וכל הסעיפים הקשורים לארגון הפשע וכו' - היו כלא היו.

מקורביו מספרים שבתקופה קשה זו הוא למד שיש לוו המון חברים טובים שעמדו לצידו בשעת הצרה. בתקופה זו הוא למד המון על עצמו ועל האנשים מסביבו.

כחבר ועד העובדים מן המניין יש להניח שהוא יבחר על ידם שוב כיו"ר הועד זאת לאחר שהסתיימה אוטומטית תקופת הניבצרות שלו.

פרשת מאיר בן גוזי, שהעסיקה חודשים רבים את עובדי העירייה ואת תושבי העיר, נראה שעומדת להסתיים בהרשעה, אם בכלל, מינורית לעומת סעיפי האישום המקוריים, שכללו סיוע לארגון פשע בידי עובד ציבור.

לאורך כל הדרך טען מאיר בן גוזי לחפותו בפרשה זו, ולדבריו אם עשה מעשה, עשה זאת בתום לב וללא כוונות זדון. גם אשדוד נט הביע פליאה נוכח כתוב האישום החמור שהוגש נגד בן גוזי, והסתמך על שיחות טלפון שניהל בן גוזי עם ארמונד מיארה, מי שהורשע בעמידה בראש ארגון פשע.

לגזר הדין המלא

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]