תחילת הפרשה בכך שכנגד הנאשם הוגש כתב אישום בעבירות מין חמורות שבוצעו כנגד שני קטינים, אח ואחות, בני 16 ו- 9.

לנאשם יוחסו עבירות שבוצעו במשך שלוש שנים בקטינים ובהן: מעשי סדום, ניסיון למעשי סדום, מעשים מגונים, הדחה בחקירה, בידוי ראיות ושיבות מהלכי משפט.

משפטו של הנאשם אמור היה להתנהל, בבית המשט המחוזי בבאר שבע בפני הרכב פשעים חמורים. אלא שבסופו של דבר הסתיים משפטו של הנאשם בהסדר טיעון, בו הודה הנאשם בעבירה של הטרדה מינית בלבד והושת עליו עונש של מאסר על תנאי בלבד.

סנגורו של הנאשם עו"ד יחיאל לאמש מסר: מדובר בתיק בו היו בעיות ראייתיות מהותיות אשר הותירו ספקות רבים באשר למהימנותם ואמינותם של המתלוננים. עוד בשלבי המעצר עד תום ההליכים, הצבענו על הבעיות שקיימות בתיק ואף הפנינו אצבע מאשימה, על בסיס ראיות למכביר, למי אשר, ככל הנראה, אכן ביצעו עבירות מין בקטינה – שכן, מחומר הראיות קיימת הודאה מלאה של אחד מהם ואף ראיות ברורות אשר קושרות את האדם הנוסף אשר לשיטתנו אף הוא ביצע את העבירות אשר יוחסו לנאשם.

עוד ציין עו"ד יחיאל לאמש כי מהתיק דנא ניתן לראות באיזו קלות הוליכו את משטרת ישראל  שולל ובמקום לבצע חקירה מקצועית אשר תחשוף את אשר אכן התרחש, שולשלו ראיות אל תיק החקירה על ידי גורמים בעלי עניין בלשון המעטה. לא בכדי הנאשם שוחרר בהחלטה בעניין הבקשה למעצר עד תום ההליכים ולא בכדי, הושג ההסדר כפי שהוצג כאמור.

בהסדר למעשה, העדיף הנאשם לחסוך זמן וסחבת של דיונים וכן, העדיף להימנע מחשיפתו לסיכון הכרוך בניהול משפט עד תום.

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]