שמונה חודשי מאסר בפועל נגזרו  על תושב אשדוד בן 22, אשר גנב אייפון מקטין לפני כחצי שנה. השופטת אף פסקה כי בנוסף יפצה הצעיר את קורבנו ב-500 שקלים.

בחודש יולי האחרון פנה הנאשם לקטין שבילה בקניון "סי מול" באשדוד, בזמן שזה דיבר בטלפון הנייד השייך לאביה של קטינה נוספת, ואיים עליו: "אם אתה לא מביא לי את האייפון, אני דוקר אותך".

הקטין המבוהל ציית והעביר לו את הטלפון ונמלט מהקניון. באותה העת היה אמור הצעיר לשהות במעצר בית בשל הרשעתו בעבירות קודמות שכללו איומים, החזקת סכין התנהגות פרועה ופגיעה בפרטיות.

השופטת גילת שלו פסקה בהחלטתה: "הערך המוגן במסגרת עבירת הגניבה, ובעבירות הרכוש בכלל, הינו זכותו של הציבור להגנה על רכושו ופרנסתו, וזכותו לתחושת בטחון בסביבתו. התופעה הפכה למרבה הצער לתופעה קשה ויומיומית, אשר יש למגרה".

לאור הודאתו של הנאשם, השופטת החליטה שלא להטיל עליו את הרף העליון של הענישה  תוך גם התחשבות בנסיבותיו האישיות והוא נשלח לרצות עונש מאסר של 8 חודשים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]snet.co.il