בני זוג תושב האזור, להם שני ילדים, הגיעו אל דיון בענייני גירושין בבית הדין הרבני לאחר שהאישה הגישה בקשה לגט. טענות האישה היו רבות: הבעל לוקח סמים, הבעל אינו לוקח אחריות על המשפחה, יש פער גילאים, הבעל מבוגר מהאישה ב-25 שנה והוריה לא רצו בנישואין אלו, הבעל מתנהג כרודן ומכתיב לה איך לחיות, מזלזל בה ולא מפרגן לה. בנוסף, טענה האישה, כי בטיול בפורטוגל אליו יצאו השניים הבעל שתה סמים ואלכוהול, קילל אותה, ואף נעלם ל3 ימים. מנגד הגיב הבעל על כל סעיף בנפרד, הכחיש את טענותיה והכריז כי הוא אינו רוצה להתגרש והוסיף שהוא אוהב את אשתו.

הכרעת בית הדין שכללה את הדיינים, הרב שמעון מלכה, הרב אליהו הישריק והרב זבדיה כהן, הייתה דחיית הבקשה לגט בטענה שהאישה לא הביאה בפועל כל הוכחה לטענותיה. באשר לטענת האישה על פער הגילאים הגדול בינה לבין בעלה, ייחסו הדיינים משמעות רבה וציינו: "נישואין בפער גילים גדול בין בני הזוג אינו ראוי ואינו רצוי ואינו מומלץ על פי השקפת התלמוד, הרמב''ם והשולחן הערוך". למרות זאת, שכרה האישה את שירותיו של עו''ד גיל שחף להגיש ערעור שיוגש בימים הקרובים.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]