ביום שני בשבוע שעבר, נפגעו שני הולכי רגל מרכב שנסע באופן מוזר ברחבי העיר, אל זירת האירוע נקראו שוטרי סיור וגילו כי הנהגת שנסעה ברכב הפגע היא עובדת זרה בשנות ה-30 לחייה. להפתעתם של שוטרי הסיור האישה נהגה ברכב הייתה תחת השפעה כבדה של אלכוהול והיא אינה זוכרת בכלל את התאונה שהיא ביצעה.
העובדת הזרה נלקחה מיד לחקירה ובתומה התברר כי, היא מטפלת באישה נכה תושבת העיר. בתום יום העבודה החלה העובדת לשתות לשוכרה משקאות חריפים. בלי להשים לב לקחה את המפתחות של הרכב של בעל הבית אצלו היא עובדת והחלה בנהיגה בגילופין ברחבי העיר. במהלך נסיעתה פגעה העובדת הזרה ברכבים חונים. בבדיקה שנעשתה במשטרה דיווח בעל הבית שהעובדת הזרה לקחה ללא רשות את מפתחות הרכב ולמעשה מצידו, היא גנבה את הרכב שברשותו.

העובדת נשלחה לבדיקה, בדמה נמצאה כמות אדירה של אלכוהול (פי שתיים מהמותר בחוק), כל האירועים הללו הביאו את העובדת הזרה לבלות את הלילה בתא המעצר. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]