על פי כתב האישום עולה כי בין השניים פרץ סכסוך בנסיבות לא ברורות שבעקבותיו, נכמייב הכה באגרופו את המתלונן בפניו, ולכן הושעה מעבודתו לשבועיים. כאשר חזר הנאשם לעבודה במפעל, הוא פגש את המתלונן ואיים עליו בתנועת שיסוף על גרונו, כדי להפחידו או להקניטו.

לפני כחודשיים פגש  נכמייב את המתלונן יושב בחדר האוכל שבמפעל. הוא ניגש אל ארון הציוד האישי שלו, שלף מתוכו סכין וניגש אל חדר האוכל, הגיע מאחורי המתלונן כשהוא אוחז בידו בסכין, ואמר לו: "אמרתי לך שכדאי להיזהר' ודקר אותו בצווארו בכוונה להטיל בו נכות או מום או לגרום לו חבלה חמורה". כך על פי כתב האישום.

נכמייב יצא מחדר האוכל, והמתלונן הפצוע נעמד, התקרב אל היציאה כשהוא שותת דם מצווארו ומפיו וביקש מעובד שהיה במקום להזעיק עזרה. המתלונן פונה באמבולנס לבית החולים קפלן ברחובות כשהוא מונשם. הוא נותח ונשאר להשגחה בבית החולים למשך כמה ימים.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את נכמייב עד לתום ההליכים נגדו.
בפני שירות המבחן לא הוצגה חלופה למעצר של נכמייב, שכן הוריו נפטרו בארץ מולדתו ואין בידיו להציע קרובים או חברים אצלם יוכל לשהות.

בהיעדר חלופות ונוכח מסוכנותו, הורה השופט נסר אבו טהה על מעצרו עד לתום ההליכים.
בהסכמת הצדדים ובהתאם להמלצת הפסיכיאטר המחוזי, הורה השופט על אשפוזו בבית חולים פסיכיאטרי בתנאי מעצר, לצורך גיבוש חוות דעת בשאלת כשירותו ואחריותו לעמוד לדין.
נכמייב הסכים לאשפוז וטען כי שהה בעבר בבית החולים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]