קבלן ידוע מאשדוד שכר את שירותיו של עוה"ד גיל שחף, מומחה לדיני משפחה, לייצגו בשתי פרשות: הן כנגד גרושתו והן כנגד אביה, המטרידים אותו, בבית המשפט השלום באשדוד.

תחילה, התבקש בית המשפט ליתן צו כנגד אביה של הגרושה להפסיק ולפגוע בשמו הטוב של הקבלן. בית המשפט השלום בעיר, לאחר חקירות בבית המשפט, קיבל את כל טענותיו של הקבלן, אשר טען כי אביה של הגרושה מגיע למשרדי המכירות של הקבלן, מפיץ עליו כזבים, בעל פה ובכתב, משוחח עם שותפיו העסקיים ומנסה 'להבריח לקוחות'. 

לאחר דיון ממושך,  בית המשפט נתן צו למשך שלושה חודשים האוסר על אביה של הגרושה להתקרב אל הקבלן ואל משרדי המכירות שלו הפזורים בעיר, כמו גם אסר עליו לשלוח לו הודעות טקסט, להפיץ עלונים וכרזות,  ולהטרידו בכל צורה שהיא, להתקרב לדירתו או למי מטעמו מרחק של 500 מטרים.

בית המשפט הגדיל לעשות וקבע כי: "האובססיביות  והטינה של המשיב (אביה של הגרושה) למבקש (הקבלן הידוע) מעלים תהיות באשר להתנהלותו של המשיב (אביה של הגרושה) וזאת גם באשר למסוכנות מסוימת שיכולה לנבוע מרגשותיו הקשים".

עוה"ד גיל שחף, המייצג את הקבלן לא הסתפק בצו מניעת הטרדה מאיימת והגיש לפני ימים אחדים תביעה בסך של 100,000 ש''ח בגין הוצאת דיבה מכוח חוק איסור לשון הרע. "לא יעלה על הדעת", אומר עוה"ד גיל שחף, "כי אדם ייכנס לעסקו של אחר, יכפיש את שמו, ולא ייתן את הדין. אנחנו מתכוונים לנהל את התביעה עד תומה, ואם המעשים יימשכו, תוגשנה תביעות נוספות על סכומים גבוהים הרבה יותר". נוסף, עוה"ד גיל שחף הסביר כי משהודה אביה של הגרושה בכל המיוחס לו, לא נותר לבית המשפט אלא לקבוע את גובה הנזק בו יפוצה הקבלן. נכון ליום 22.4.2012, טרם הוגש כתב הגנה.

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]