לפני כ- 4 שנים מעדה אישה (39) במהלך ריקודי העם בחוף הקשתות באשדוד. כתוצאה מהנפילה היא שברה את ידה. בתביעה שהיא הגישה נגד עיריית אשדוד וחברת הביטוח של העירייה, היא טענה שהיא מעדה כתוצאה ממפגע במרצפות ברחבת ריקודי העם. לטענת העירייה, הנפילה ארעה ללא קשר למפגע כלשהו והיא חלק מן הסיכונים הרגילים של פעילות הריקוד. בנוסף חלוקים הצדדים על שאלת הנזק שנגרם לתובעת.

 

כדי לחזק את גרסתה, הגישה התובעת צילומים של רחבת הריקוד בחוף, בהם נראות מרצפות שבורות סמוך לאחד מפתחי הביוב. כמו כן נראים הפרשי גבהים בין מרצפות. אלה שבית המשפט ציין בפסק הדין כי "התמונות צולמו מספר חודשים אחרי האירוע ופנייתה לעירייה נעשתה שנים אחרי התאונה ולאחר שהריצוף ברחבה כבר שונה".

 

התובעת הוסיפה וטענה במהלך המשפט שידוע לה על רוקדים נוספים שנפלו ונפגעו כתוצאה מריצוף פגום, אך במהלך החקירה הנגדית הודתה התובעת שמדובר בשמועה בלבד וכי בכל התקופה בה רקדה התובעת במקום לא חזתה באירוע דומה.

 

לאור סתירות בעדותה של התובעת ולאחר שלא הוכיחה שאכן נפלה כתוצאה מפגם ברחבת הריקודים, דחתה השופטת את תביעתה נגד העירייה. "מצאתי כי גרסת התובעת כי נפלה דווקא ממפגע זה לא הוכחה והתרשמתי כי יתכן מאוד שגרסת המפגע הוסקה בדיעבד כדי להסביר את הנפילה", ציינה השופטת בפסק הדין.

צילום: אינטרנט 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]