מאות קרובי משפחה, מכרים וחברים ליוו את אליס בן זקרי בדרכה האחרונה, אך לפתע בני המשפחה הבחינו כי אנשי חברת קדישא מובילים אותם לחלקה אחרת בבית העלמין מזו שהם הזמינו עבורה.
הסתבר  כי החלקה המוזמנת עדין לא נחפרה. בני המשפחה החליטו לטמון את הנפטרת שם בכל זאת ולחפור את הקבר בעצמם.

 לדבריו, בני המשפחה אינם מתכוונים לעבור על כך לסדר היום, ובכוונתם להגיש תביעה נגד חברה קדישא והמועצה הדתית בגין עוגמת נפש.

 לפני חודשים אחדים, אליס בת ה55, חשה ברע והתלוננה על כאבי בטן.
בבדיקה שעברה לא נמצאו ממצאים חריגים, אולם הכאבים נמשכו. לאחר בדיקת אולטרסאונד, התברר כי מדובר בנקודות שחורות, שהיו למעשה גרורות ממאירות. לאחר  סי.טי חזה ובטן וגילו גוש סרטני ענק והבשורה הייתה שכבר לא נותר לה זמן רב לחיות.

עם מותה בקשה משפחתה לקבור אותה באזור המיועד לשומרי שבת. ואף סיכמו על מקום החלקה.

בזמן שמאות באו ללוותה בדרכה האחרונה, הם גילו לפתע שהקברן הפנה אותנו לכיוון אחר מהמוסכם אך בני המשפחה סרבו ללכת אחריו. ובקשו מכל המלווים ללכת אחריהם ולא אחריו.

אולם כשהגיעו אל החלקה המוסכמת, הם הופתעו לגלות שהיא לא נחפרה ולא הוכנה עבור הנפטרת.

בני המשפחה נאלצו לחפור את הבור בזמן שקרובים אחרים החזיקו את האלונקה עם גופתה של אליס.

הרב אברהם דרעי, האחראי על נושא הקבורה באשדוד מטעם המועצה הדתית  אמר בתגובה כי הוא חש ברע לנוכח התקלה שאירעה וכי הוא היה במבוכה גדולה.

 

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]