הקמת המרכז התאפשרה בעקבות שיתוף פעולה יוצא דופן של מטריקס יחד עם עיריית אשדוד, חברת אלתא ומשרד התמ"ת. האגף לפיתוח תעשייה ליווה באופן אישי את החברה בכל שלבי ההקמה. המחזור הראשון של העובדים נבחר בסיועם של מרכז מפת"ח (פיתוח תעסוקת חרדים) ושירות התעסוקה. 

בשבוע שעבר התקיים טקס החניכה של המתחם, בפורום כל השותפים להקמה. המרכז החדש מתוכנן לספק מעטפת מקצועית וטכנולוגית לנשים מהציבור החרדי שיבצעו את הבדיקות והפיתוח תוך מתן מענה לצרכים הייחודיים של ציבור זה. המרכז יעסיק נשים חרדיות מהעיר, שמצטרפות לארבעת המתחמים הנוספים של מטריקס גלובאל במודיעין עילית, בית שמש, חיפה ופתח תקווה

מר יעקב שרף סמנכ"ל תפעול באלתא, ציין כי "אלתא רואה בפעילות זו חזון ציוני ושמחה לקחת בו חלק ולסייע במהלך העירוני בעידוד טיפוח תעשייה מתקדמת". 

מר זיו מנדל, מנכ"ל מטריקס גלובאל וטאקט בדיקות, "אנחנו ממשיכים להאמין באסטרטגיה שלנו, התומכת במתן שירותים במודל Offshore ממרכזים הממוקמים בארץ, תוך קבלת תמיכה מכח האדם האיכותי והזמין הנמצא בעיר אשדוד". 

חברת MATRIX, המובילה את תחום טכנולוגית המידע בשוק הישראלי, עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה, פיתוח ויישום טכנולוגיות, בדיקות תוכנה ועוד. MATRIX, מן הגדולים במשק, מעסיקה מעל 5,000 עובדים ובחרה להקים את מרכזה החדש באשדוד. 


 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]