הנרצח איתי מור ז"ל מימין ורוצחו אמיר בסטיקר (צילום: גדי קבלו)רצח איתי מור ז"ל, שזיעזע את העיר, מגיע היום לישורת האחרונה לאחר שהרוצח אמיר בסטיקר זוכה מאשמה בעקבות אי שפיות. בית המשפט החליט לשלוח אותו לאישפוז במוסד סגור לתקופה של עד 25 שנה.

כזכור, בחודש ינואר השנה זיעזע רצח איתי מור ז"ל את העיר ואת הארץ בכלל. איתי, מוכר בעיר, עובד נמל וגולש גלים, בסך הכל ירד לשפוך את האשפה, וכשחזר התנפל עליו שכנו אמיר בסטיקר ודקר אותו למוות.

בחקירתו אמר הרוצח בסטיקר כי שמע קולות שקוראים לו לפגוע באיתי. אישתו של איתי, ששמעה צעקות מחדר המדרגות, יצאה מביתה ואז ראתה את איתי מתבוסס בדמו.  

נגד בסטיקר הוגש בחודש פברואר כתב אישום בגין רצח בדם קר של שכנו. הפסיכיאטר המחוזי, שבדק את בסטיקר, קבע שהוא אינו כשיר לעמוד למשפט. 

היום, כאמור, החליט בית המשפט המחוזי לזכות את בסטיקר מאשמת הרצח בגלל אי שפיות, ובמקום עונש מאסר בכלא יישלח בסטיקר לאישפוז במוסד סגור לתקופה מירבית של  25 שנה.

רחל מור, אימו של איתי ז"ל ודמות חינוכית מוכרת בעיר - כתבה בעמוד הפייסבוק של מיד שנודע לה על הזיכוי והאשפוז אליו יישלח רוצח בנה:

צילום מעמוד הפייסבוק של רחל מור

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]