במשך השנים ניסו בעיריית אשדוד להשאיר את השירותים הציבוריים בפארקים ברחבי העיר - פתוחים. אך בעקבות וונדליזם וזוהמה, התקבלה ההחלטה לסגור בשבתות את כל השירותים הציבוריים בפארקים.

במשך השנים תלונות רבות של תושבים על נושא זה בדיוק. רבים שהצטרכו לעשות את צרכיהם, הצטרכו למצוא פתרונות יצירתיים. 

השבוע פנתה למערכת אשדוד נט תושבת העיר, שרצתה לבלות בשבת באחד הפארקים העירוניים, אך היות והיא בהריון וזקוקה לשירותים מפעם לפעם, אך כשניסתה לברר היכן יש כאלה פתוחים, נאמר לה כי השירותים סגורים בהוראת הנהלת העיר. 

"רצינו לעשות על האש, כמה חברים. הפארק היחידי שמותר לעשות בו על האש זה פארק בן גוריון, אך שם השירותים סגורים. בדקנו גם לגבי ברזי המים, גם הם היו סגורים. בסופו של דבר נאלצנו לוותר על הבילוי", סיפרה התושבת לאשדוד נט.

מערכת אשדוד נט פנתה לעיריית אשדוד, שם ציינו בתגובתם כי בקרוב מאוד תצא העירייה למהלך שייאפשר את פתיחת בתי השימוש הציבוריים בפארקים ברחבי העיר.

תגובת עיריית אשדוד:

"ראשית אבקש להעמיד דברים על דיוקם. ברזי המים  אינם סגורים בסופי שבוע והם עומדים לרשות המבלים ללא הגבלה.

ביחס לטענות לגבי השירותים אנו מבקשים להבהיר כי ניסינו  בעבר להשאיר את השירותים פתוחים בסופי שבוע אולם לצערנו ללא עובד צמוד לשמירה על הניקיון השוטף והציוד,

השירותים היו יוצאים מכלל שימוש כמעט מידי שבוע. ולכן הוחלט על ידי מינהל תפעול שלא להפעילם בסופ"ש.

מסיבה תפעולית זו אנו נאלצים לסגור בסופ"ש את כל השירותים הציבוריים בעיר.

בימים אלה אנו נערכים  לפתיחת כלל השירותים הציבוריים כחלק מתכנית כוללת לתחזוקת אתרי התיירות בעיר בסופי שבוע".

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]