הפתק שהגיש השודד לפקידה"זה שוד! תבי לי 20,000 ש"ח עכשיו או שאני זורק רימון!", נרשם בפתק אותו הגיש על פי החשד השודד לפקידה העובדת בסניף במהלך השוד, לפני כשבועיים. החשוד, גבר בן 29, נעצר לחקירה והשבוע הוגש נגדו כתב אישום בפרשה.

על פי כתב האישום, החשוד הגיע בשעות אחר הצהריים של אותו היום אל סניף הדואר בקניון הסיטי בעיר, וניסה לבצע שוד תוך שהגיש כאמור פתק מאיים לעובדת המקום. לאחר שלא נענתה דרישתו הכתובה, והוא הבחין כי העובדת מתמהמהת בתגובתה, נמלט מהמקום. כוחות משטרה רבים - ביניהם שוטרי סיור, בלשים ואנשי המודיעין של תחנת אשדוד - הגיעו במהרה לזירה והחלו בחקירת האירוע. במהלך פעולות ראשוניות שנערכו, לרבות איסוף עדויות וממצאים נוספים, משך את עיני החוקרים פרט אחד: הפתק עמו ניסה החשוד לבצע את השוד.

לבלשי המשטרה היה קל לזהות את החשוד הפוטנציאלי באירוע. שגיאות הכתיב בפתק הזכירו לחלקם אירועי שוד שאירעו בשנת 2015. גם אז התקשה השודד ברישום ההנחיה "תביא", ואופן כתיבת חלקן של האותיות בפתקים אותם הגיש, נראו זהות למראה לפתקים מאז. בדיקה העלתה כי אותו שודד סיים רק לפני כחודש לרצות את עונשו על אותם המעשים.

אף שבתחילה הכחיש את המיוחס לו, לאחר שהוארך מעצרו ונערכה חקירה נוספת הוא שינה את גרסתו לאירועים, הודה ואף שחזר את השוד.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]