צילום אילוסטרציה: אשדוד נט 

קרה לכם שפתאום חלה עליה בצריכת המים הביתית שלכם בלי סיבה נראית לעין? 

כך קרה בחודשים האחרונים גם למשפחת גלזר מאשדוד. בחשבון מים של החודשים מרץ - אפריל הם לפתע הבחינו כי הצריכה גדלה משמעותית וחשבון המים עמד על כ-800 ש"ח במקום 300 שהיו רגילים לשלם במשך שנים. 

בשיחה עם יובלים הם נשלחו לבצע בדיקות בביתם על מנת לאתר נזילות. הבדיקות האלו שאין בביתם שום נזילה, על כן הציעו להם ביובלים לשלוח את מד המים לבדיקת בוררות. 

משפחת גלזר הסכימה, שילמה את הסכום שנדרש לצורך בדיקת המד. "אמרו לנו שאם המד יצא לא תקין הכסף יוחזר לנו וגם הפרשי המדידה", אמרו במשפחת גלזר לאשדוד נט. 

מד מים חדש הותקן בביתם ואילו הישן נשלח לבדיקה. באורח פלא, בחשבונות שהגיעו לאחר התקנת המד החדש חזרו הצריכות למצב נורמלי. "היינו בטוחים שנקבל תשובה שמד המים אינו תקין ויחזירו לנו את הכסף", אומרים במשפחת גלזר. אך לא כך היו הדברים, מכתב עם תוצאות הבדיקה שהגיע למשפחה קבע כי מד המים היה תקין. המשמעות - אין זיכוי כספי לא על הבדיקה ולא על הפרשי המדידה.

"זה פשוט לא הגיוני שאחרי החלפת מד המים הכל חזר להיות תקין, ובדיקת המד יוצאת תקינה. אמרו לנו שאין אפשרות לזכות אותנו כי המד תקין", אומרים במשפחת גלזר.

בעקבות פנייתם משפחת גלזר בתלונה לרשות המים, נוצר עימם קשר והם התבקשו למלא טופס ערעור ועניינם ידון בועדת חריגים בתאגיד יובלים על מנת לבדוק אם ניתן לזכותם.

מתאגיד המים וביוב יובלים אשדוד מסרו בתגובה לפניית אשדוד נט:
"המתואר בפניה ידוע ומוכר ליובלים אשדוד, אשר מתנהל לבירור העניין תוך מתן שירות מיטבי ובשיתוף פעולה עם משפחת גלייזר. אנו נעדכן את בני המשפחה בימים הקרובים עם סיום הברור והטיפול בפנייתם לשביעות רצונם".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]