על התכנון הלקוי של המחלף הדרומי של אשדוד כתבנו כבר בעבר, עכשיו מתברר כי מי שמנסה להשתלב מהנתיבים השמאליים למגיעים מאשקלון, ולנסות לפנות לכביש משה סנה (כביש בית העלמין - כביש Sׂ, צפוי לקבל דוח תנועה. 

פשה ספוזניקוב משתף אותנו בסרטון שצולם בשבוע שעבר במצלמת הרכב שלו. פשה מגיע לעיר מכיוון אשקלון, הוא נמצא בנתיב הימני מבין שני הנתיבים בירידה מהמחלף. הוא מאותת על כוונתו להשתלב ימינה לנתיבים לכיוון כביש S ומתחיל לפנות. על פי הוידאו, הכביש נראה ריק כמעט מרכבים ומיד לאחר שפשה מסיים את הפניה כורזת לו ניידת לעצור בצד הדרך. 

בדוח כתב השוטר: "הנ"ל נסע בנתיב שסומן עם חיצים נסיעה ישר לכיוון מערב, לפתע פנה פניה חדה לנתיב לכיוון ימינה לרחוב משה סנה".

הדוח שקיבל פשה

בעקבות הדוח אמר פשה לאשדוד נט: "אני מתכוון לצלם כמה פניות מתבצעות בצורה כזאת מדי יום, כי אלו התנאים לפניה ימינה, ואם יש ליקויים בתנועה - אני רוצה שמישהו יקח אחריות על זה".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]