.

חברת ניהול האנרגיה הבינלאומית EATON, בעלת מחזור מכירות שנתי של כ-20.4 מיליארד דולר, השיקה מרכז לוגיסטי חדש באשדוד.

המרכז ממוקם באזור התעשייה הסמוך לנמל אשדוד ויתפרס על פני 1000 מ"ר, עם אופציה לגידול שנתי של 40%.
החברה תעסיק במרלו"ג באשדוד ובמשרדיה ברעננה עשרות עובדים, אשר תהליך גיוסם ימשך עד סוף השנה.

איטון היא חברת ניהול אנרגיה גלובלית המספקת פתרונות לניהול אנרגיה, בצורה יעילה, בטוחה וברת קיימא תוך שימוש בטכנולוגיות ושירותים לניהול אנרגיה. החברה מעסיקה בעולם כ-96 אלף עובדים ומשווקת את מוצריה ביותר מ-175 מדינות.

המוצרים והשירותים שיוצעו בישראל הם בתחומים של אספקת חשמל, אחסון אנרגיה, פתרונות לתעשייה חכמה ומרכזי נתונים, וכן פתרונות בטיחות והצלת חיים כגון ניטור אש ועשן ומערכות תאורת חרום מרכזיות ודינמיות.

החברה מצפה להכפיל מכירותיה בישראל בשלוש השנים הקרובות.
מנכ"ל החברה, איתי צפרוני, ציין כי החברה מגייסת עשרות עובדים ומצפה להכפיל את מכירותיה בשלוש השנים הקרובות. לדבריו, "השוק הישראלי הוא גדול ומשמעותי ובכוונתנו להמשיך לצמוח פה, גם בנתח השוק וגם בהיקף ההשקעות שנבצע. מטרת העל היא לסייע לעסקים ולמשקי בית בישראל להפחית את צריכת האנרגיה ואת עלויות התפעול, על מנת לשפר את איכות החיים ואיכות הסביבה". עוד הוסיף צפרוני כי "לאחר בחינה של מספר חלופות, בחרנו להקים את המרכז הלוגיסטי דווקא באשדוד, ואנו בטוחים שהניסיון העשיר שיש לנמל, יחד עם אזור התעשייה הגדול יעזרו לנו לצמוח ולהפיץ את מוצרינו בדרך הטובה והיעילה ביותר".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]