עשות אלפי אנשים נחשפו לסרטון המזעזע של ענבל אור לפני מס' שבועות, בו היא חשפה הרבה יותר ממה שהייתה צריכה, כאשר ישבה בחוף הקשתות באשדוד.

כעת, בעקבות טענות קשות שבאות מצד אמה של ענבל אור, נראה כי הסיפור מקבל תפנית אחרת לחלוטין ממה שחשבנו.

אמה של ענבל אור, מיכל, שולחת אצבע מאשימה, וחושפת פרטים נוספים על הפרשה המטלטלת.

"אלה ימים טרופים. קשים מאוד", פתחה בנימה אישית בראיון לאיילה חסון ב- 103fm, "ענבל מרגישה מאוד לא טוב.

ענבל אור

בחודשיים האחרונים היא הייתה בלחץ קשה מאוד, מכל הבחינות: בתי המשפט, המפרק – ובן הזוג שעשה לה צו הרחקה מהילד, לקחו את הכל, פירקו את החברה, ובהמשך המדינה שלנו פירקה את הבחורה הזו.

וכל הכסף – בתוך המדינה. לא רק שלא נשאר לה אפילו שקל אחד. לקחו לה את הכל, כולל את הילדים, כולל צו הרחקה שלא איפשר לה אפילו להגיע לגן הילדים לראות את ילדיה" אמרה האם.

"תשמעי, הסרט הזה שהיא פרסמה על עצמה, שאני בטוחה שאת מודעת לו, זה משהו שטילטל את כולנו.

מה את רוצה לומר על כל הסרטונים האלה? מאיפה זה מופץ?" האם מיכל הדהימה וענתה "קודם כל – אני לא ראיתי את הסרטון של העירום, ואני חושבת שאם הייתי רואה הייתי מתמוטטת.

הנושא נמצא תחת חקירה מאוד מאוד כבדה גם שלנו וגם של המקום שבו היא הייתה נמצאת. תראי, פה, מה שראו… עזבי את הזוועה, ראו את הפנים שלה.

מישהו מושתל דאג לזה, שם לה סם אונס והוציא את הסרטון. היא לא יכלה להוציא את הסרטון בעצמה. מיטב הרופאים, הפסיכולוגים והפסיכיאטרים שישבנו איתם אמרו שאי אפשר להוציא סרטון כזה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]