תמונה אווירית של הקאנטרי - נראה לאחר הפגזה17 שנה נמשכת סאגת בניית הקאנטרי, שממוקם ברובע י"ג באשדוד סמוך למקיף ט'. על בנייתו הייתה אחראית במשך השנים חפ"א (החברה לפיתוח אשדוד), אלא שסכסוך שפרץ בין חפ"א לבין הקבלן המבצע הגיע לבית המשפט, העבודות נעצרו, קבלנים אחרים נכנסו ויצאו וכבר שנים שהעבודות תקועות והאתר הפך למפגע סביבתי.

תיעוד שהגיע למערכת אשדוד נט מביא תמונות חדשות של הקאנטרי על שטחו העצום וההריסות והבניה במקום. זה נראה לא טוב מהקרקע ורע יותר מהאוויר. התמונות מזכירות במשהו תמונות של אתרים כאלה ואחרים אחרי הפגזה של חיל האוויר.

הקאנטרי מהאוויר

בשנתיים האחרונות הוציאה עיריית אשדוד לפחות שלושה מכרזים לאיתור יזם שייקח על עצמו את סיום העבודות והפעלת המקום. היעד שהציבה העירייה לסיום העבודות - תוך שנה מקבלת ההיתר! בנוסף ביקשה העירייה לקבל תשלום עבור הזכות לבנות את הקאנטרי, אחוז מהרווחים ועוד. היו שהתעניינו אבל חזרו בהם אחרי שראו את אתר בניית הקאנטרי.

לסיפור המלא של הקאנטרי כנסו כאן!

הקאנטרי מהאוויר

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]