על פי הודעת העירייה לכלי התקשורת - בית המשפט ציין כי העתירה כפי שהוגשה, לא מצביעה על פגם המצדיק התערבות בהחלטת העירייה, במיוחד לאור תמיכת משרד החינוך במעבר. 

אלי לחמני
על פי 
ד"ר אלי לחמני, חבר מועצת העיר אשדוד שסייע ביצוג המשפחות - 

"השופט הביע אמפתיה למצב ההורים והתרעם על כך שעיריית אשדוד לא הודיעה להורים במועד מוקדם יותר על החלטתם כך שיוכלו להיערך בהתאם.
גם אריה מימון, הממונה על החינוך בעיריית אשדוד, אמר במפורשות כי ההורים צודקים אולם מצוקה ומחסור בגנים הביאם לכך. על כך השיב עו"ד יוסי בן דיין: "אז בחרתם לפגוע בהכי חלשים ופגיעים?"..
להלן ההחלטות שהתקבלו:
בתחילת חודש אוגוסט תיערך פגישה בעירית אשדוד עימנו יחד עם נציגות של כל גן וגן  מגני הילדים שהעירייה החליטה לסגור השנה.
ב-14/8 יתקיים דיון מלווה החוות דעת מומחים לפוטנציאל הפגיעה בילדים.
-
ד"ר אלי לחמני מסכם - אמשיך להילחם על עתיד ילדי אשדוד ולמען האוכלוסיות החלשות עד שההחלטה הזו תבוטל כך שהילדים יוכלו להתחיל את שנת הלימודים במקום המותאם לכל צרכיהם ולהורים האמיצים שלהם תהיה קצת נחת".

צילום: באדיבות ההורים

בית המשפט אכן הציע כי העירייה תיפגש שוב עם נציגי ההורים ותאפשר להם גם להעביר לה חוות דעת מקצועית מטעמם. העירייה קבלה הצעה זו, ותבחן בפתיחות כל עמדה כאמור. דיון נוסף נקבע ל- 14.8.18.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]