עורכת הדין לימור רוט

הסיפור הזה היה יכול להסתיים אחרת לחלוטין, הוא היה יכול להרוס את החיים של גבר תושב אשדוד, בוודאי מבחינה כלכלית, אולי אף מעבר לכך. אותו אדם עלול היה למצוא את עצמו מאחורי סורג ובריח למשך שנים רבות, על משהו שככל הנראה כלל לא עשה.

במהלך שנת 2013 הגיעה קרובת משפחתו של האיש להיוועץ עמו בעניין עסקי מסוים, באחד מעסקיו באשדוד לאחר אותה פגישה נפרדו השניים.

זמן רב לאחר מכן הופתע האיש לקבל מכתב ובו מפורטות כלפיו האשמות חמורות. במכתב שנשלח ממשרדו של עורך דין גדול נרשם בפירוט מצמרר עבירות המין שלכאורה ביצע בקרובת משפחתו. כך, בין היתר, נרשם: "אחזת בה בעוצמה רבה וניסית לנשקה ...הפשלת את מכנסייך וניסית לבצע בה מעשה אונס, לאחר שמרשתנו התנגדה למעשיך ניסית לאלץ אותה לבצע בך מין אוראלי". בהמשך המכתב אף נטען כי האיש הכריח את קרובת משפחתו להביא אותו לסיפוק. לבסוף נטען באותו מכתב: "מעשיך המתוארים לעיל הותירו במרשתינו צלקות נפשיות אשר לא יגלידו לעולם".

בסיום המכתב נדרש האיש, תושב אשדוד, לפצות את אותה אישה בסכום עתק "בנסיבות אלו מוכנה מרשתנו לצרכי פשרה בלבד להעמיד את סכום הפיצויים המגיעים לה ממך על סך של 2.5 מיליוני שקלים", נרשם.

בעקבות אותם אירועים מיהר האיש לפנות לעורכת הדין לימור רוט חזן מאשקלון - מומחית במשפט פלילי. לטענת החשוד מדובר בתלונת שקר, שכל מטרתה לסחוט ממנו כספים. יצוין  כי לאחר חודשים ארוכים מקבלת אותו מכתב - וכשהאיש לא היה מוכן בשום אופן לפצותה, פנתה האישה והגישה תלונה במשטרה והאיש נחקר. לאחרונה  לאחר שהושלמה חקירת המשטרה בעניינו, קיבלו המשטרה והפרקליטות את טענותיו של האיש והתיק נגדו נסגר מחוסר ראיות.

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]