ירון אטיאס - מסרב לתת גט

קובי נחשוני פרסם באתר ynet כי משטרת חיפה עצרה את אטיאס בצאתו מדיון בבית הדין הרבני בעיר. עילת המעצר הרשמית היא ביזוי בית הדין הרבני, לאחר שנתפס נוהג ברכבו וזאת למרות פסילת רשיונו במסגרת צווי ההגבלה שהוטלו עליו בגין סרבנותו.

לפי הפרסום של נחשוני, אטיאס, שלא ידע על ההחלטה נגדו, עוד ביקש להשתתף בתפילת מנחה בבית הכנסת הנמצא בבית הדין, אך אחד הדיינים שזיהה אותו, גירש אותו מבית הכנסת וזאת כחלק 'מהרחקות רבנו תם' שהוטלו עליו, ובכללם איסור כניסה לבית כנסת, ואיסור השלמת מניין, עלייה לתורה ועוד. עם צאתו מהבניין הופתע אטיאס לראות שוטרים שהגישו לו צו מאסר.

לפני שלושה שבועות הטיל בית הדין הרבני האזורי בחיפה חרם ושיימינג על אטיאס, תושב אשדוד בן 39, לאחר שזה לא נענה לפסיקת בית הדין וסרב לתת גט לאשתו מזל.

ההחלטה על חרם ונידוי הגיע לאחר שאטיאס לא ציית לפסק הדיינים מלפני חצי שנה המחייב אותו לתת גט לאשתו. בהחלטתם כותבים הדיינים כי יש להפיץ את שמו ותמונתו לכל מי שיכול לשכנעו לשחרר את העגונה.

כעת, בשבתו במאסר, אולי יתרצה אטיאס ויתן גט לאשתו.

תגובתו של ירון אטיאס כפי שפורסמה באשדוד נט לשיימינג

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]