זירת התאונה בחודש מרץ השנהחודשיים אחרי שבת 70 מצאה את מותה בתאונת דרכים באשדוד, בני משפחתה נותרו עם שאלות פתוחות רבות. התאונה הקטלנית התרחשה בתאריך 06.03.18 בשדרות בני ברית פינת עובד בן עמי. הקשישה חצתה את הכביש הרחב ונפגעה מרכב חולף בו נהגה נהגת. 

כוחות ההצלה ניסו להציל את חייה וביצעו בה פעולות החייאה ממושכות, אך לדאבון הלב, בבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותה. בתאונה נפצעה קל גם נהגת הרכב הפוגע. לחוקרי התאונות סיפרה הנהגת כי הקשישה קפצה לה לכביש ולא היה לה כל סיכוי לבלום.

חודשיים אחרי, ולמערכת אשדוד נט פנתה נכדתה של ההרוגה, בניסיון למצוא עדי ראיה לתאונה ולשפוך אור על מה שהתרחש באותו הבוקר שהפך את חייהם מהקצה לקצה. 

"התאונה התרחשה לפני חודשיים ואנחנו לא מוצאים מאז מנוחה", סיפרה אינה הנכדה לאשדוד נט. "במיוחד אבא שלי לקח את זה מאוד קשה, אנחנו מנסים למצוא תשובות, אך במשטרה לא ממש נתנו לנו מידע. אנחנו יודעים שהנהגת אמרה שסבתא קפצה לה לכביש. הכל נראה לנו לא ברור, כי לפי מה שהבנו, התאונה התרחשה לכאורה לקראת סיום חציית הכביש", אומרת אינה.

לדברי אינה, לא ברור להם מה חיפשה סבתא שלה באיזור, שכן לדבריה היא מעולם לא הגיעה לאזור הזה. "אנחנו מבקשים מכל מי שהיה עד לתאונה שיבוא ויספר לנו מה שקרה. אנחנו שבורים ורק רוצים תשובות לשאלות. לא נתנו לנו ליצור קשר עם הנהגת הפוגעת, ולא נראה לנו שהיא תיצור איתנו קשר ותספר מה קרה שם. כל מי שיכול לתת קצת מידע, כל דבר שיכול לסייע לנו להגיע למה שקרה, אנו מבקשים שייצור איתנו קשר", מבקשת הנכדה אינה. 

במידע ויש לכם מידע על התאונה, תוכלו ליצור קשר עם מערכת אשדוד נט ואנו נשמח לעשות את הקישור ביניכם. 

תגובת המשטרה: "בבדיקה עם בוחני התאונות, תיק החקירה טרם הסתיים. יתרה מכך, נציג המשפחה נפגש במהלך תקופה זאת עם הבוחן והוסבר לו מצב החקירה עד כה. ראוי לציין, בני המשפחה רשאים כל העת לפנות אל לשכת בוחני התאונות או להסתייע במערכת המידע הממוחשבת שמטרתה הנגשת שירותי המשטרה לציבור - מערכת מנ״ע. בנוסף, על כל התפתחות בחקירת התאונה, הראשונים לדעת יהיו בני משפחת המנוחה".