.

בית המשפט התיר לפרסום כי אמו של התינוק שטבע למוות בג'קוזי בבית מלון באשדוד - חשודה כי רצחה אותו. לחוקרי המשטרה סיפרה האם על התגלות אלוהית שהובילה אותה לטבול את בנה שוב ושוב במי הג'קוזי. לדברי האם, שנמצאה לא כשירה לעמוד לדין, היא הייתה בטוחה שהוא המשיח וייצא עם כוחות אלוהיים. שני הוריו של התינוק נעצרו עוד באותו היום, כאשר חוקרי המשטרה החלו לחשוד כי מות התינוק נגרם מפלילים.

היום, בהמשך להנחיית הפרקליטות, שוחרר האב למעצר בית. הוא נחשד כי סייע להסתיר את נסיבות מותו של בנו התינוק, אך כאמור טרם הוגש נגדו כתב אישום ועדיין לא ברור אם כזה יוגש.

עו"ד שני פרג'ון ומיכאל בוסקילה, המייצגים את האם, אמרו: "מדובר בתיק שבו ככל שנפרסת בפנינו תמונה רחבה יותר, לרבות חוות הדעת של הפסיכיאטר המחוזי, ניתן לומר שמדובר בסיפור עצוב וקשה לא רק בשל התוצאות הטרגיות. מהיום הראשון שבו ביקרנו את הלקוחה שלנו ניכר היה כי מדובר במי שמצבה הנפשי מעורר ומחייב ברור מיידי. בית המשפט נעתר לבקשתינו ובימים האחרונים אף הורה על אישפוזה בצו כפוי. מטבע הדברים לא נוכל בשלב זה להתייחס לגירסה אותה מסרה, שכן דברים אלו עדיין מתבררים במסגרת החקירה המשטרתית".

צפו כאן בטקס האשכבה והפרידה מהתינוק בן החודש שנערך בבית העלמין באשדוד.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]