מפעל טבע באשדוד

במכתב שכתב מ"מ יו"ר הסתדרות עובדי המזון והפרמצבטיקה אליעזר בלו לסמנכ"ל משאבי אנוש בטבע מארק סבג וסמנכ"ל תפעול ישראל-אירלנד דוד לוסטיג, כותב בלו כי הודעת החברה על סגירת המפעל עומדת בסתירה למצגים שהיא הציגה ביחס לכוונותיה כלפיו, כי תעמידו למכירה – ובאופן מנוגד לחלוטין להצהרתה כי היא תשמר את עיקר פעילותה בישראל.

"בימים האחרונים פנו להסתדרות רוכשים פוטנציאלים למפעל", כך צוין במכתב, "אשר טוענים כי פניותיהם לחברה בבקשה לדון על רכישתו, כלל לא זכו להתייחסות. "נוצר אפוא הרושם", נכתב, "שהחברה פועלת להוצאת ייצור מוצריו החיוניים מהארץ ולמניעת הקמת מתחרים שיפעילו את המפעל; כל זאת במחיר כריתת מטה לחמם של עשרות עובדים המועסקים בו חיים שלמים".

ההסתדרות מודיעה במכתבה היא לא תשלים עם אופי פעולה חסר תום לב קיצוני ומפר שכזה, וככל שעד ליום ג’ (17 באפריל) לא תתקבל הודעה על השעיית סגירת המפעל באופן בלתי מוגבל בזמן ולכל הפחות עד למיצוי מאמץ משותף לאיתור רוכש, היא תנקוט בצעדים המתאימים בהתאם לאמצעים העומדים לרשותה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]