ישיבת מועצת העיר אשדודלבקשת 9 חברי מועצת העיר, רגע לפני ליל הסדר תתכנס מועצת העיר לישיבה מיוחדת שלא מן המניין. הנושא המרכזי יהיה התכנית לבנות מגדלי מגורים בלב רובע ט"ו - תכנית שמעוררת התנגדות רבה בקרב תושבי השכונה.

מי שיזם את הדיון היה יו"ר האופוזיציה שמעון כצנלסון, שעד לפני חודשים ספורים קולו כמעט ולא נשמע בכלי התקשורת. אך מאז החלה מחאת השבת החל כצנלסון את מסע הבחירות שלו והוא כבר הודיע כי הוא מתמודד על ראשות העיר.

עוד נושאים שיעלו לדיון בישיבה המיוחדת לבקשתו של כצנלסון: אישור הסכם פשרה בין העירייה וחברת קי.בי.עי - רחוב היהלומים, אישור הסכם פשרה עם חברת קי.בי.עי - רובע ז', אישור הסכם פיתוח עם אבו יחיאל לפיתוח אזור התעשיה הדרומי.

מועצת העיר אשדוד

שמעון כצנלסון אמר בעקבות כינוס הישיבה המיוחדת: "התושבים מתחילים להתעורר והופכים ביחד לכוח, המסוגל להזיז דברים בעיר שלנו.  אם אנחנו לא היינו מקדמים את הנושא ומעלים אותו על סדר היום במועצה, ראש העיר שוב היה דוחה את הנושא ומתעלם מהתושבים. לא נשארה לנו ברירה, אלא לחייב את לסרי לפי מה שנקבע בחוק . חייבים להדגיש, שישנם אנשים אמיצים במועצת העיר שלא פוחדים מלחץ אלו ששולטים בעירייה, שהרצון של התושבים באמת חשוב להם, ולסרי כבר לא יוכל לברוח מהדיון ולהתעלם. אני קורא לכולם להגיע למועצה הקרובה.שם תוכלו לראות, מי בעיר הזו פועל למען אשדוד ומי מעוניין במפלצות בטון במקום רווחת התושבים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]