האירוע הזה יכול היה בשניות להפוך לאירוע אלים ורע מאוד, ורק נס מנע מהאירוע לצאת משליטה. ביום שבת האחרון טיילו מספר משפחות באזור חניון אגד בואך אנדרטת עד הלום. א', תושבת אשדוד, החליטה לקחת את הילדים הקטנים לטייל בסמוך למקום בו ערכו את הפיקניק. 

"לקחתי את ילדיי תחילה לסיבוב בטבע באיזור, אחר כך הצטרפו אלינו עוד ילדים. הייתי אני ועוד שבע ילדים, והלכנו בשביל בו רוכבים רוכבי אופניים וטרקטורונים בצמוד לפרדסים", מספרת א' לאשדוד נט.

בשלב מסוים נכנסת א' עם הילדים לכיוון הפרדס, מסבירה להם על העצים. "פתאום אני מרגישה שמישהו נוגע בי ומוריד לי את כתפיית החולצה. בהתחלה חשבתי שזה אחד הילדים שנגע בי בטעות". א' מסתובבת ורואה בן מיעוטים צעיר עומד צמוד אליה, מנסה להוריד ממנה את כתפיית החולצה ולגעת בה. "הוא לא דיבר מילה, ואז הוא התחיל לשלוח לי אגרופים לבטן וניסה להבהיל אותי כדי לקבל את מה שהוא רוצה. הילדים השתתקו, היו בשוק".

א' מתחילה להלחם בצעיר, מחזירה לו אגרופים והכל לעיני הילדים המבועתים. "בשלב מסוים הוא התרחק ממני ואני התחלתי לחפש משהו להרים מהרצפה כדי לפגוע בו. הוא הבין את זה והתרחק עוד. הוצאתי את המצלמה ואיימתי שאני מצלמת אותו וקוראת למשטרה. הוא אמר לא משטרה והתחיל לשלוח לי נשיקות באוויר ולעשות תנועות מיניות לעברי. שוב צעקתי שאני מזמינה משטרה ואז הוא התחיל לברוח".

בשלב זה הילדים פורצים בבכי, וא' משותקת אף היא מכל האירוע לא מצליחה לחייג למשטרה. "שכחתי את המספר של המשטרה, פשוט הייתה לי חסימה". אחד הילדים מחייג לאמא שלו וזו מזעיקה למקום את המשטרה. בינתיים בעלה של א' מגיע למקום במהירות עם הרכב ומחזיר את כולם חזרה לאזור הפיקניק.

"כמה חברים שלנו יצאו לסרוק אחרי החשוד עד להגעת המשטרה ולא מצאו אותו. הגיעו שני שוטרים שתחקרו אותי. לקחתי אותם למקום בו התרחשה התקיפה, והם התחילו לערוך סיור במקום ומצאו הרבה אוהלים, כנראה של בני מיעוטים שישנים במקום", מספרת א'.

לדברי א', היא שאלה את אחד השוטרים אם הם מתכוונים לפנות מהמקום את כל המחנה הזה שהקימו בני מיעוטים, והיא הופתעה מהתשובה כי למשטרה ידוע כי קיימים אוהלים במקום. "בתחנת המשטרה אמרתי שזה מטריד מאוד שהם ישנים שם באוהלים, ושבנות צעירות מסתובבות במקום, אז החוקר אמר לי להפתעתי 'לאיפה את חושבת שהבנות האלה הולכות".

אחרי האירוע בתה הגדולה של א' סירבה לעזוב את א', בלילה היא לא נרדמה והייתה בטראומה מכל האירוע. "למחרת ביקשתי את עזרת הצוות בבית הספר לסייע להרגיע אותה".

א' בטוחה שהאירוע יכול היה להסתיים אחרת: "הוא יכול היה להרים אבן, לפגוע בי ולעשות מה שהוא רוצה, אני לא יודעת מי שמר עלי פה, היה לי מזל גדול. מטריד אותי שלא נעשה דבר בקשר לאוהלים ולכל אלה שישנים שם בפרדס. אותו אחד יכול בקלות לחצות את הכביש ולהגיע לפארק ולהטריד ולפגוע. אני את הילדים שלי לא אשלח עוד לבד לפארק".

ממשטרת אשדוד נמסר בתגובה: "נפתחה חקירה, החשוד טרם אותר. נערכות פעולות במישור הגלוי והמודיעיני לאיתורו".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]