עו"ד גיל הראל, צילום: יח"צ

מהתביעה עולה כי העובד שהשתכר כ-5000 שקלים לחודש, התבקש לפני שלוש שנים לעלות על רמפה במטרה לפרק מדפים ולפרוק סחורה בסניף בו עבד, החליק לאחור ונפל מהרמפה בגובה כ-3.5 מטרים. בתביעה נטען כי פירוק מדפים ופריקת סחורה לא היוו חלק מעבודתו השוטפת.

כתוצאה מהתאונה העובד סבל מכאבים בגב, ביד ימין ומרפק ימין, סבל מסחרחרות, הקאות, כאבי צוואר וברך ימין ובבדיקת MRI שבוצעה כשלושה חודשים לאחר התאונה אובחן כי הוא סובל מקריעת הרצועה הצולבת בברך.

עורכי הדין גיל וניצן הראל העוסקים בנזקי גוף, טענו בתביעה בין היתר, כי מנהליו בשופרסל נהגו ברשלנות כאשר לא דאגו לתדרך את העובד כיצד להשתמש ברמפה ממנה נפל ולהזהירו מפני הסכנות הצפויות. לכן העובד ביקש  לקבל פיצוי עבור אובדן שכר, עזרת צד ג', הוצאות רפואיות, כאב וסבל.

המוסד לביטוח לאומי הכיר בתאונה כתאונת עבודה וועדה רפואית מטעמו קבעה כי העובד סובל מנכות לצמיתות בשיעור של 24 אחוזים, מה שמזכה אותו לקצבה לכל ימי חייו בסך של כ-630 אלף שקלים. בנוסף חברת הביטוח כלל שביטחה את שופרסל הסכימה בימים האחרונים בהסכם פשרה לשלם פיצוי נוסף בסך 170 אלף שקלים, מעבר לקצבת הביטוח הלאומי שצפוי לקבל כל ימי חייו.