עו"ד דניאל אדזיאשוילי

המקרה כאמור התרחש בשנת 2014. העובד (34) נפצע במהלך יום עבודה שגרתי כאשר התבקש לתקן גיר של מערבל. המערבל הורם באמצעות מנוף בזמן שהעובד שוכב תחתיו על עגלה נמוכה. באופן פתאומי נפל המערבל במהירות לכיוון גופו של העובד שניסה לחסום את הפגיעה באמצעות הברך שלו. לצערו המערבל היה כבד מדי והפגיעה הייתה קשה. העגלה נהדפה אחורנית והעובד נחבל קשות. הוא הובהל במהירות לבה"ח ברזילי לקבל טיפול.

לאחר שהתגלה כי הוא סובל משברים קשים ומכות חמורות, הוא נשלח לחופשת מחלה כשהוא מגובס ומתקשה להתנהל בעצמו. השלכות התאונה היו חמורות ובהמלצת רופאיו נאלץ העובד לשהות בחופשת מחלה חודשים ארוכים.

באמצעות עו"ד דניאל אדזיאשווילי פנה העובד לביטוח לאומי, שם קבעו לעובד נכות צמיתה בשיעור 10 אחוז וגמלה חד פעמית בסך 24,510 שקלים. "הרופא התעסוקתי קבע כי מרשנו מוגבל בעבודה פיזית, בהרמת משקל, עמידה והליכה ממושכת" סיפר עו"ד אדזיאשווילי. "לפגיעה ולנזק שנגרמו למרשי יש השלכה ניכרת ביותר על עבודתו" הוסיף.

כאמור, בתחילת השבוע המאבק הארוך של העובד הסתיים, כשחברת הביטוח של מקום העבודה הסכימה לשלם פיצוי בסך 150,000 שקלים. בסך הכל השיג עו"ד אדזיאשווילי סכום של כ-175,000 שקלים בעקבות תאונת העבודה. בנוסף זכה האיש למענק נוסף של 56,481 שקלים מהביטוח הלאומי ובסך הכל 226,708 אלף שקלים בעקבות המקרה.